نماشويي

هزينه و قيمت نماشويي

تعرفه و قيمت نماشويي به عوامل مختلفي بستگي دارد كه در اين بخش به چند مورد از آن اشاره مي كنيم، البته لازم به ذكر است كه براي تعيين دقيق قيمت نياز به حضور در محل مي باشد.

 

اولين مسئله كه در اين بحث مطرح است موضوع ارتفاع مي باشد به گونه اي كه بايد مشخص گردد كه براي شست شوي نما نياز به داربست است يا بدون وجود داربست نيز مي توان عمليات نماشويي را انجام داد ويا اينكه ارتفاع ساختمان در چه ميزاني است كه اين موارد در بحث قيمت گذاري شست شوي نما موثر است.

 

يكي از مهمترين مواردي كه در تعرفه و قيمت نماشويي موثر است بحث سنگ مصرفي در نماي ساختمان است كه متناسب با ان قيمت نماشويي ساختمان تعيين ميشود و با حضور در محل و بررسي ان و مواد مورد نياز براي شست وشوي نما پروژه مربوطه با توافق طرفين شروع ميشود.

 

وجود اب و همچنين برق سه فاز در ساختماني كه قرار است نماشويي انجام شود حائز اهميت مي باشد.

بحث ديگري كه در قيمت نماشويي تاثير زيادي دارد بحث ميزان كثيفي و عمر سنگ است كه اين مورد نيز در تعيين قيمت شست شوي نما بررسي شده و كارفرما با تاييد موارد ذكر شده موافقت خود را اعلام مي كند.

 

يكي از مواردي كه بايد در موضوع هزينه نماشويي به ان اشاره كنيم بحث ترميم سنگ نما مي باشد كه تاثير به سزايي در امر هزينه و تعرفه شست شوي نماي ساختمان دارد و در صورت تاييد كارفرما مي توان سنگ هايي كه در گذر زمان از بين رفته اند و يا كيفيت خود را از دست داده اند را كاملا ترميم كرد.

 

اما نكته اي كه قابل ذكر مي باشد اين است كه شست شوي نما و پيچ روپلاك كردن سنگ نما يك امر ضروري به حساب مي ايد و قيمتي كه براي نماشويي و پيچ رولپلاك تعيين مي شود بسيار به صرفه و مناسب است و پس از پايان كار علاوه بر اطمينان از محكم شدن سنگ نما به وسيله پيچ رولپلاك و تميزي بي نظير نما به وسيله شست شو با مواد و دستگاه مخصوص خواهيد ديد كه هزينه نماشويي كه پرداخت كرده ايد بسيار موثر بوده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۲۷:۳۵ توسط:نماشويي موضوع:

نماشويي و نقش نانو

امروزه در نماشويي مواد شوينده قديمي جاي خود را به مواد شوينده نانو داده اند كه به احتمال زياد شما نيز در تبليغات شركت هاي نماشويي جمله  شسشوي نما با مواد شوينده نانو را ديده ايد كه حتما براي شما سوال شده است چه فرقي با ديگر شوينده ها دارد ؟ اين مواد علاوه بر قدرت پاك كننندگي بيشتر در مقابل چربي ها و دوده ها داراي اين نكته مثبت هستند كه ماندگاري پاكيزگي بعد از نماشويي را افزايش مي دهند كه تمامي شركت هايي كه در حال حاضر نماشويي را با اين مواد ارائه مي دهند

 

اما به طور حتمي اين سوال براي شما پيش مي آيد كه اين مواد چند درصد باعث افزايش عمر پاكيزگي نما ميشوند ؟

 

اين مواد در نماشويي  تنها بيست درصد باعث ماندگاري بيشتر پاكيزگي نما مي شود.

 

استفاده از سنگ و كاربرد آن در نما و نماشويي ساختمان

يكي از مصالح مناسب براي نماي ساختمان كه كاربرد آن روز به روز گسترش مي يابد ، سنگ است . سنگ هايي كه در نماي خارجي مورد استفاده قرار مي گيرند ، بايد مقاومت كافي در مقابل عوامل جوي نظير نور خورشيد ، باران ، سرما و گرما و … داشته باشند. نماشويي در اينگونه نماها نيز روش هاي خاص خودش را دارد .

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۲۷:۰۴ توسط:نماشويي موضوع: